Skip to content

עיצוב חופה | חופות מעוצבות | עיצוב חופות מיוחדות

צילום: סברס צלמים - באולם אירועים עדן על המים
צילום: סברס צלמים – באולם אירועים עדן על המים

עיצוב חופה הוא אחד מאותם כל הפרטים הקטנים, אשר יחדיו הופכים את חתונתכם לחווייתית וייחודית. כאשר החופה היא פרט רב משמעות; זהו מרכזו של האירוע, תחת החופה מתקיים הטקס הדתי שהוא סיבת המסיבה. טקס החופה פותח את האירוע והוא גם האלמנט העיצובי הראשון המקבל את פני האורחים המגיעים לקבלת הפנים. חופה מעוצבת מספקת לאורחים שלכם את קבלת הפנים הנעימה והמרשימה, ולכם את היסודות לחיי הנישואין – מכאן הכול מתחיל.

לכל זוג יש את היופי ואסתטיקה המדברים אליהם, ומשפיעים על התחושות של מה שאתם מעוניינים להעביר לקהל. תפקידי ליצור סביבה מעוצבת והרמונית בעלת השפעה חיובית על הנפש. וכאשר מדובר על חופות מעוצבות, אלו הן התחושות שהחופה משדרת גם לאורחים וגם לזוג המתחתן. ניתן לקבל ממני עיצוב הכולל בדים, פרחים, שביל חופה, עששיות, עציצים ועוד. ביחד ניצור הרמוניה ותחושה נעימה ונבחר כל צבע ומרקם, כל כפתור ופרח. 

 עיצוב חופות מיוחדות

עיצוב חופות מיוחדות בהתאמה אישית 

כשהסטייל שלי ושלכם מתערבבים

סגנון העיצוב החביב עלי משלב קצת מכל דבר:  בוהמי, פייתי, כפרי, אורבני, אך בעיקר – עדין וטבעי. מלבד הסגנון העיצובי, כאשר מדברים על חופות מעוצבות צריך גם לחשוב על הפרטים הטכניים, על הרפקטיקה – פרחים אמתיים דורשים מים והם יוצרים מגבלות עיצוביות.  כל עיצוב לוקח בחשבון גם את הפרטים הללו, כך אנו יכולה להבטיח כי החופה ושביל החופה יראו במיטבם בזמן האירוע. ולכן אני עושה שימוש באמצעים שונים ופתרונות יצירתיים המשלבים סידורי פרחים אמתיים עם פרחי משי עדינים. השימוש בפרחי משי מאפשר להרחיב את מגוון האפשרויות העיצוביות. למשל בעזרתן של פרחי המשי ניתן לבנות עיצובים קלים ולכן גם מורכבים יותר; ניתן לשזור אותם בצורות אנכיות ללא תלות במים. ולא רק שהחופה תראה במיטבה בהלך האירוע, שזירת פרחים לחופה מפרחים מסוגים שונים יכולה לאפשר לכם ליהנות מפתרונות מוזלים – תוכלו לאסוף את הזרים יום לפני החתונה ולהרכיבם לבדכם.

 השכרת חופה לחתונה 

כולל עיצוב חופה, פירוק והובלה לכל חלקי הארץ

החופות מורכבות ממוטות במבוק עבים בגדלים של 220 ס”מ או 250 ס”מ לפי בחירה והצע. כל סידור פרחים הוא שונה, כל חופה  מקבלת את האופי החדש שלה, אנחנו ניצור אותה יחדיו בהתאמה אישית וסבלנות רבה. לאחר שתבחרו את הגודל תוכלו לבחור את העיצוב שאתם רוצים, חופה מעוצבת כוללת פרוכת תקרה ובדים שונים המעטרים אותה. המוטות עומדות על סטנדים וכוללות גם משקולות התורמות ליציבות החופה ואינן פוגעות בשטח המקום

חופה מעוצבת לחתונה כוללת גם סידורי פרחים לחתונה, תוכלו להיות בתקשורת ישירה מול אדוה פיקסמן – מעצבת חתונות. ולבחור יחדיו את צורת הסידור, המיקום שלו, צבעי הפרחים והסגנון.

חופות להשכרה – כשרות מסורתיות 

חופת במבוק מסורתית להשכרה – להחזקה ביד ע”י 4 אנשים

חופות מעוצבוות – בחרו חופה מסורתית עבודת יד.

החל מ390 ש”ח בלבד

שביל חופה, זר לכלה ותוספות לעיצוב חופה 

דמיינו את הרגע המרגש בו אתם צועדים על שביל החופה, בפסיעות איטיות וכל המשפחה והחברים מסביבכם, מתרגשים יחד אתכם. האם תרצו שביל לבן אשר יוביל אתכם לחופה מקושטת ומעוטרת בטוב טעם? אולי מעוטרת בלוכדי חלומות, או אולי חופת מקרמה?

עיצוב חופה – חופה להשכרה

עיצוב על חופה קיימת

עיצוב חופה במגע אישי

כל זוג הוא עולם ומלואו, שני אנשים השוזרים יחדיו סיפור חיים ומתחילים את הדרך להקמת משפחה. מסיבה זו כל זוג נזקק לעיצוב חופה ייחודי המבטא את האנרגיה הזוגית, החלומות והתקוות.

עיצוב חופה לחתונה

 אדוה פיקסמן – מעצבת חתונות

 כל בד נבחר בקפידה, על פי צבעו ומרקמו,
 כל חוט שזירה נבחר באהבה על מנת להעניק לכם את החוויה החלומית